Veri Ağımız

Programatik satın almanın Real Time Bidding (RTB), Private Market Place (PMP) özelliklerine ilave olarak geleneksel satın almaya göre en büyük avantajı güçlü davranışsal ve demografik hedefleme kabiliyetleri sayesinde benzersiz hedeflemeli reklam imkanı sunan DMP’ler (Data Management Platform) ve DSP’ler ( Demand Side Platform) ile mecradan bağımsız bir şekilde istediğiniz kitleye ulaşabilmenizi sağlamasıdır.

Yani siz büyük meblağlara reklam alanları satın alırken, potansiyel müşterileriniz oralarda olmayabilir, dolayısıyla bu durum akla “Site mi hedeflenmeli yoksa kitle mi?” sorusunu getiriyor. Gelin, sizi Giftad Digital’in yüksek performans sağlayan veri ağı ile tanıştıralım!

Efektif data modelleri ile Türkiye’nin en güncel ve rafine verisine Giftad Digital üzerinden ulaşabilirsiniz. Kendi dikeylerinde önde gelen yayıncılardan oluşan veri ağımız ile reklamverenlerimize sadece ilgi alanı değil ayrıca niyet bazlı hedefleme yapmalarını da sağlıyoruz.

Her gün artan veri kategorisi ve tekil kullanıcı sayısını artıran veri ağımız ile reklam yatırım dönüşümlerinizi artırarak bu hedefleme modeli ile potansiyel müşterilerinize her türlü mecra ve cihaz üzerinden kesintisiz ulaşabilirsiniz. Giftad Digital’in veri ağı sayesinde doğru zaman, doğru yer ve doğru mesaj ile doğru kullanıcıyı en hızlı ve verimli yoldan yakalayabilirsiniz.

Veri ağımızda hedefleyebileceğiniz kitlelerden örnekler:

Programatik satın alma hakkında detaylı bilgi edinmek, veri Ağımızı deneyimlemek veya veri ağımıza katılmak için bizimle iletişime geçin!

Ev Kuracaklar

Çocuk Sahibi Yetişkinler

KOBİ/İş Sahipleri/ Profesyoneller

Cinsiyet

Oyun Severler

Gezginler

Müzik Severler

Moda Düşkünleri

Öğrenci/Genç/Yetişkin

Emlak ile İlgilenenler

Ekonomi/Finans Takipçileri

Otomotiv Meraklıları

Veri Ağımızı deneyimlemek veya veri ağımıza katılmak için bizimle iletişime geçin!

ads